Osudové číslo sedem

By admin

Za vznikom agentúry Hepta stoja dvaja ambiciózni chalani – Tomáš Gbúr a Filip Tomčík. Obaja veria, že marketing má neobmedzené možnosti; schopnosť vplývať na široké publikom, sprostredkovať informácie, a tým ovplyvňovať mnoho sfér v spoločnosti. To vkladá autorom reklamy do rúk veľkú zodpovednosť. Obaja si túto skutočnosť uvedomujú, láka ich predstava formovania a exponovania informácií v spoločenskom priestore poctivo a zodpovedne. Obaja to vnímajú ako výzvu. A nezostalo len pri nej, z výzvy sa stal záväzok. Tak vznikol základný kameň, na ktorom stavia agentúra Hepta.

 

Začiatky

Tomáš vybudoval projekt Hokejvkanade, ktorý sa sústreďuje na mladých hokejistov, ktorí chcú hrať hokej a študovať v zámorí. Hokejvkanade je úspešný projekt, ktoý odchoval už vyše 90 mladých hokejistov. Tí zaznamenávajú hokejové úspechy, ale štúdium a pobyt v zahraničí obohatil a pozitívne zmenil celý ich život. Tomáš veril svojej vízii, krok za krokom ju napĺňal, až sa mu podarilo vytvoriť úspešnú spoločnosť, ktorá pomáha mladým ľuďom.

Ranná kávička vo Veľkom jablku.

 

Filip pred niekoľkými rokmi začínal natáčať s jednou amatérskou kamerou. Natáčal udalosti, akcie a eventy vo svojom okolí. Talent v sebe objavil takmer okamžite a videlo ho aj jeho okolie. Už po pár mesiacoch ho video produkcia pohltila do takej miery, že uvažoval o profesionálnom uplatnení. Vtedy sa po siedmych rokoch náhodne stretol s Tomášom – priateľom z mladších rokov. Tak ako to u väčšiny náhod býva, aj táto bola osudová. Tomáš uvažoval o založení marketingovej agentúry v Banskej Bystrici. Keď život ponúka šancu, treba ju poriadne schmatnúť. Obaja šancu vycítili a rozhodli sa z nej vyťažiť maximum. V spoločnom dialógu zistili, že si rozumejú tak, ako kedysi, že nachádzajú zhodu vo svetonázore a pohľade na podnikanie.

Zaostrené.

 

Počiatočné nadšenie sa čoskoro pretavilo v skutočnosť, a tak vznikla Hepta. Z osudovosti, z poetickej náhody, ktorá občas dopomôže všetkým malým veciam na ceste za svojim cieľom. Sedmička, ako šťastné číslo, sa prejavila aj v ich prípade. Prijali toto znamenie, aby im pripomínalo, že aj napriek všetkej snahe sveta, niektoré veci sú riadené náhodou a nechať sa ňou (z)viesť môže byť správny krok. Hepta pre nich znamená pokoru pred vecami, ktoré sami nemáme v rukách a zároveň im pripomína druhú stranu mince, to, čo ovplyvniť dokážeme. A to je pre nich marketing.

 

Chalani o sebe

Podnikať v dnešnej dobe nie je jednoduché. Konkurencia je veľká a jej služby sú kvalitné. Na Slovensku máme mnoho malých a stredných podnikateľov s výbornými produktami, či službami. Ak však chcú byť naozaj úspešní, ich potenciálni zákazníci sa o nich musia dozvedieť. Na to sme tu my. Vieme, ako im pomôcť s propagáciou, tvorbou identity, kreatívnymi kampaňami a komplexnou marketingovou stratégiou pre získanie nových zákazníkov.

Profilujeme sa ako komplexná reklamná agentúra, ktorá je schopná pokryť široký záber marketingových požiadaviek, od tvorby brandu, online marketingu, webdizajnu, SEO, PPC kampaní, správy sociálnych sietí atď. V spolupráci so špičkovým printovým štúdiom sme schopní zabezpečiť kompletné printové služby. Spájať sa je kľúčom k úspechu. Ale je dôležité spájať sa s tými najlepšími. Uvedomujeme si to a nemienime z týchto nárokov poľaviť.

 

Energia na rozdávanie

Hepta si na začiatku uložila za cieľ spojiť šikovných mladých ľudí z Banskej Bystrice. Toto predstavzatie sa úspešne darí plniť, a to nám poriadne dobíja baterky. V najbližších dňoch a týždňoch nás čakajú ďalšie stretnutia s inšpiratívnymi a zaujímavými ľudmi. Máme obrovskú radosť z toho, že ich oslovuje naša filozofia, názory a prístup. A je to vzájomné. Každým dňom sa utvrdzujeme v tom, že cesta, na ktorú sme sa vydali je správna a sme vďační za pozitívne reakcie a odozvu. Hepta a jej poslanie majú význam. Veď v tom predsa bol osud.

 

 

Zdieľať: